Drujba profesionala cu lant Tatta TD5800, 3.54 CP, 58 CC, 0.55 l, benzina, Lant, Sina
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Tatta
- Cod produs: TD5800
519,00 lei
Fără TVA: 428,93 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Motofierastraul pe benzina este proiectat dupa o tehnologie Japoneza, fiind construit special pentru persoanele care apreciaza calitatile profesionale..
275,00 lei 472,00 lei
Fără TVA:227,27 lei Optimizeaza-ti activitatea de taiere cu drujba pe benzina Motoyama Japan, un motofierastrau robust de 8.5 cai putere si motor de 58cc, ideal pentru ut..
379,00 lei 422,29 lei
Fără TVA:313,22 lei Pachet Drujba benzina 58cc, 8.5cp MOTOYAMA JAPAN + 2 lanturi + 2 lame + ulei ungere 1L + ulei amestec 0.5L + 2 bujii + accesorii – Garantie 2 aniOptim..
359,00 lei 398,09 lei
Fără TVA:296,69 lei Pachetul complet Motoyama Japan este solutia ideala pentru profesionisti si pasionati de activitati forestiere sau gospodaresti, oferind o drujba pe b..
329,00 lei 361,79 lei
Fără TVA:271,90 lei Descriere detaliată: Motor puternic de 8.5CPAcest motofierăstrău este echipat cu un motor pe benzină în 2 timpi de 52 cm³, oferind putere suficie..
260,00 lei 424,00 lei
Fără TVA:214,88 lei Motofierastraul SILEN 5800 este un fierastrau puternic care are toate calitatile unui produs profesional.Este usor de manevrat si dotat cu un motor ef..
550,00 lei 671,00 lei
Fără TVA:454,55 lei Descriere Drujba YUSEN 5800 3.35CP, 52cmc, Lama 40cm, Motoferastrau Benzina Yusen 5800 este o drujba pe benzina prevazuta cu un motor puternic de 3.35..
550,00 lei
Fără TVA:454,55 lei Drujba benzina Micul Padurar GF-0847-S001-G01, 2 Kw-2.72CP este proiectata dupa o tehnologie canadiana, fiind construita special pentru persoanele car..
389,00 lei
Fără TVA:321,49 lei Descriere;Motofierastraul pe benzina DDT , fiind construita special pentru persoanele care apreciaza calitatile profesionale intr-un motoferastrau.Mot..
399,00 lei 508,00 lei
Fără TVA:329,75 lei Descriere;Drujba de mână pe benzină PP2500 de la PartnerPro este un echipament de tăiere performant și compact, ideal pentru lucrări de grădinărit și ..
448,00 lei 611,00 lei
Fără TVA:370,25 lei Drujba termica (motofierastrau) Tatta cu o putere de 2600 W si o lungime a lamei de 50 cm este o unealta utila pentru uz casnic fiind extrem de folositoare pentru a taia lemne de foc, cherestea sau pentru intretinerea si toaletarea copacilor. Avantajul motofierastraului este lipsa cablului de alimentare ceea ce permite mobilitatea uneltei. Acest motofierastrau este echipat cu un motor in doi timpi care utilizeaza drept combustibil un mix de benzina si ulei in raport de 25:1. Sistemul Easy Start asigura o pornire usoara si rapida a motofierastraului.
Valorile dupa care ne ghidam pentru dumneavoastra sunt: Confort maxim cu efort minim! Tatta reprezinta combinatia perfecta dintre confort, utilitate, ergonomie si functionalitate, pentru a va oferi tot ceea ce aveti nevoie intr-un singur loc!
*Caracteristici:
* Amestec benzina/ulei in 2 cicluri in proportie de: 25;1
* Capacitate rezervor de ulei: 260ML
* Capacitate rezervor de combustibil: 550ML
* Capacitate cilindrica: 58cc
* Tip motor: in doi timpi, racire cu aer
* Putere maxima motor: 2.6 KW
* Putere motor: 3.54 CP
* Tip aprindere: CDI
* Tip ulei motor: SAE#10W-30
* Tip carburant: diafragma
* Tip bujie: L7T
* Sistem de ungere: pompa automata ajustabila
* Lungime sina (inch/cm): 20"/50
* Nivel zgomot(dB): 110
* CULOARE PRODUS: Rosu+Negru
* 1 BUC/ CUTIE
* Standard CE
CARACTERISTICI GENERALE
Tip lucrareProfesional
Tip pornireSfoara
Tip alimentareBenzina
Tip motor2 timpi
Continut pachet1 x Fierastrau cu lant
CuloareRosu / Negru
CARACTERISTICI TEHNICE
Putere2.6 kW
Putere motor3.54 cp
Capacitate cilindrica55 cm³
Capacitate rezervor0.55 l
Capacitate rezervor ulei0.26 l
PERFORMANTE
Lungime de taiere50 cm