Aplica Journee 1x E27 Alb Auriu
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-8228/1GD
120,00 lei
Fără TVA: 99,17 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Design | Modern |
| Forma | Glob |
| Utilizare | Interior |
| Material | Sticlă, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Living, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 5 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Latime | 15 cm |