Aplica LED Avyaan 22W Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-0012/80BK
151,00 lei
Fără TVA: 124,79 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Design | Modern |
| Dimabil | Nu |
| Forma | Geometric |
| Utilizare | Interior |
| Material | Silicon, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Inaltime | 5 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 13 cm |