Aplica LED Callen 28W Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-3052/800BK
119,00 lei
Fără TVA: 98,35 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru Mat, Alb Mat |
| Design | Modern |
| Dimabil | Nu |
| Forma | Liniar |
| Utilizare | Interior |
| Material | Acril, Metal |
| Recomandare | Bucatarie, Dressing, Dormitor, Living, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Inaltime | 4 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 6 cm |