Aplica LED de Baie Sirus, 12W, 60cm, 6500K, Crom
- Disponibilitate: In stoc
- Cod produs: AT1CT-SP1N-HT2L-SPN71036
148,00 lei
Fără TVA: 122,31 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Culoare | Crom |
| Forma | Dreptunghiulară |
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic |
| Recomandare | Baie |
| Tensiune alimentare | 110-240V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip soclu | LED |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 4 cm |