Aplica LED Delilah 38W Alb Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-AL121BK
153,00 lei
Fără TVA: 126,45 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru, Alb |
| Design | Modern |
| Dimabil | Nu |
| Utilizare | Interior |
| Material | Silicon, Metal |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Inaltime | 4 cm |
| Lungime | 87 cm |
| Latime | 26 cm |