Aplica LED Exterior Celsis 6W Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-FY36BK
85,00 lei
Fără TVA: 70,25 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP65 |
| Dimabil | Nu |
| Forma | Geometric |
| Utilizare | Exterior |
| Material | Metal |
| Recomandare | Hol, Dormitor |
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Lungime | 14 cm |
| Latime | 6 cm |