Aplica LED Kabira 13W Alb
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-AL213/1WH
62,00 lei
Fără TVA: 51,24 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Design | Modern |
| Dimabil | Nu |
| Forma | Cerc |
| Utilizare | Interior |
| Material | Acril, Cristal, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Inaltime | 4 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 19 cm |