Aplica LED Nissa 17W Auriu Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-3061/1GD
126,00 lei
Fără TVA: 104,13 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Autonomie | 25000 h |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru, Alb |
| Design | Modern |
| Dimabil | Nu |
| Forma | Dreptunghiulară |
| Utilizare | Interior |
| Material | Silicon, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Da |
| Tip soclu | LED |
| Inaltime | 6 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Latime | 14 cm |