Aplica Yolanda 1x E27 Maro Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-6119/1
139,00 lei
Fără TVA: 114,88 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru, Maro |
| Design | Tradițional |
| Forma | Geometric |
| Utilizare | Interior |
| Material | Sfoară, Metal |
| Recomandare | Bucatarie, Dormitor, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 22 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 23 cm |