Candelabru Cristal Haruo 5x E27 Auriu
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-VV1A-HT2L-6503/5FG
323,00 lei
Fără TVA: 266,94 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Design | Clasic |
| Utilizare | Interior |
| Material | Cristal, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Living |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 31cm |
| Lungime | 47 cm |
| Latime | 47 cm |