Lustra Cala 2x E27 Alb Maro
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-CH1A-HT2L-977/2
147,00 lei
Fără TVA: 121,49 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Alb, Maro |
| Design | Clasic |
| Forma | Patrat |
| Utilizare | Interior |
| Material | Sticlă, Metal, Lemn |
| Recomandare | Hol, Bucatarie |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 21 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Latime | 30 cm |