Lustra Kappa 8XE27 Multicolor
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-LC010
192,00 lei
Fără TVA: 158,68 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru Mat |
| Design | Industrial |
| Dimabil | Nu |
| Utilizare | Interior |
| Material | Metal, Cauciuc |
| Recomandare | Dormitor, Living, Garaj |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 150 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |