Lustra Lumeno 6x G9 Alb Auriu
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-LC801/6GD
298,00 lei
Fără TVA: 246,28 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Design | Modern |
| Utilizare | Interior |
| Material | Acril, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Living |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Inaltime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Latime | 40 cm |