Lustra Mu 8x G9 Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-LC800/7BK
351,00 lei
Fără TVA: 290,08 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru Mat |
| Design | Modern, Sofisticat |
| Dimabil | Nu |
| Utilizare | Interior |
| Material | Acril, Metal |
| Recomandare | Dormitor, Living |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip soclu | G9 |
| Inaltime | 15 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 24 cm |