Lustra Rustic 4x E27 Alb Negru
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Alessandro Design
- Cod produs: AT1CT-IM1P-HT2L-LC880/4
192,00 lei
Fără TVA: 158,68 lei
Coșul este gol!
| Default | |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Design | Clasic |
| Forma | Geometric |
| Utilizare | Interior |
| Material | Lemn, Sticlă, Metal |
| Recomandare | Living, Hol |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Sursa iluminat inclusa | Nu |
| Tip soclu | E27 |
| Inaltime | 28 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Latime | 40 cm |