Plasa umbrire 8X100m 35g 35%
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-2070
1.088,00 lei
Fără TVA: 899,17 lei
Coșul este gol!
Plasa umbrire Micul Fermier , latime 8 m, lungime 100 m, densitate 35 grame/mp, grad umbrire 35%
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Densitate | 35 grame/mp |
| Dimensiuni | 8x100 m |
| Latime | 8 m |
| Lungime | 100 m |
| Material | Polietilena |
| Tip produs | Plasa umbrire |
| Utilizare | Protectie culturi, mascare spatii, umbrire |