stoc epuizat
Pompa apa suprafata VCP-750 Micul Fermier, 750 W, 19 m
- Disponibilitate: stoc epuizat
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-0760
397,00 lei
Fără TVA: 328,10 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Pompa Submersibila, DDT, QGD120, Inox, Sita Protectie, 10M Cablu, 120 m, 3 m³/h, 2860RPM Cu Plutitor
DescrierePompa submersibila, DDT, QGD120, Inox, 120 m, 3 m³/h, 20 m cablu – solutia potrivita pentru alimentarea cu apa a locuintei tale! Acest model ..
321,00 lei
Fără TVA:265,29 lei EXR-B25 6G-180 Pompa de circulație cu panou de control ElefantPompa de circulație EXR-B25 6G-180 de la Elefant, echipată cu un panou de control, este ..
356,00 lei 407,00 lei
Fără TVA:294,21 lei Descriere Pompa de recirculare EXR25 6G-130 de la Elefant este o soluție ideală pentru sistemele de circulație a apei în diverse aplicații, de la..
162,00 lei 203,00 lei
Fără TVA:133,88 lei EXR25 6G-180 Pompa de circulație ElefantPompa de circulație EXR25 6G-180 de la Elefant este proiectată pentru a oferi o circulație eficientă a apei în..
165,00 lei 209,00 lei
Fără TVA:136,36 lei Motopompa RD-GWP02J este destinata utilizării în locații îndepărtate de rețeaua electrică, precum și în situații de urgență în urma inundațiilor și a..
580,80 lei
Fără TVA:480,00 lei Modelul Raider Pompa de apa cu presostat electronic RD-WP17 este o pompa centrifugala cu presostat electronic. Este destinata caselor si obiective,..
571,12 lei
Fără TVA:472,00 lei Pompa submersibila RDP-WP27 este potrivita pentru drenarea apei din mici cladiri, subsoluri, garaje si incaperi in caz de inundatie, in transferul a..
550,55 lei
Fără TVA:455,00 lei Pompa de apa curata submersibila RD-WP18 Raider este proiectata pentru uz casnic. Este conceputa pentru a extrage apa curata din puturi si rezervoa..
214,17 lei
Fără TVA:177,00 lei Pompa submersibila de apa curata RD-WP19 Raider este conceputa pentru uz casnic. Se foloseste pentru a extrage apa curata din puturi si rezervoare...
180,29 lei
Fără TVA:149,00 lei Pompa apa suprafata VCP-750 Micul Fermier
Specificatii tehnice:
Corp din aluminiu
Motor monofazat cu protectie termica si la suprasarcina
Putere: 750W
Alimentare : 230V/ 50Hz
Curent nominal: 2,7A
Debit max : 3,1 mc3 / ora
Inaltime refulare: 19m
Inaltime absorbtie 8m
Diametru refulare : 1/4 toli
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3100 l/h |
| Diametru racord refulare | 0.25 inch |
| Presiune maxima | 1 bar |
| Putere motor | 750 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 8 m |
| Inaltime de refulare | 19 m |