Redresor auto ProWeld DFC-30P, 15/20 A
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Proweld
- Cod produs: 4550007030P
282,00 lei
Fără TVA: 233,06 lei
Coșul este gol!
Set de livrare standard:
Kit pentru conectarea la acumulator compus din:
Specificatii tehnice:
Tehnologie Transformator
Functii Incarcare
Afisaj electronic Nu
Tensiune de alimentare Monofazat (230V)
Clasa de izolatie H
Curent de incarcare 15/20 A
Putere absorbita la incarcare 700 W
Tensiune de incarcare 12V/24V
Dimensiuni 300x220x190 mm
Greutate 5.2 kg
| Caracteristici generale | |
| Amperi incarcare (A) | 15/ 24 V -20/ 12 V |
| Culoare | Verde/Negru |
| Functii | Incarcare rapida |
| Tip produs | Redresor |
| Caracteristici tehnice | |
| Putere | 700 W |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 19 cm |
| Lungime | 22 cm |