Robot pornire Proweld DFC-450A, 40-50 A
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Proweld
- Cod produs: 4550007450A
630,00 lei
Fără TVA: 520,66 lei
Coșul este gol!
Set de livrare standard:
Kit pentru conectarea la acumulator compus din:
Specificatii tehnice:
Tehnologie Transformator
Functii Incarcare/START
Afisaj electronic Da
Tensiune de alimentare Monofazat (230V)
Curent de start 300 A
Clasa de izolatie H
Curent de incarcare 40/50 A
Putere absorbita la incarcare 1200 W
Tensiune de incarcare 12V/24V
Putere absorbita la start 8500 W
Dimensiuni 340X250X560 mm
Greutate 18 kg
| Caracteristici generale | |
| Amperi incarcare (A) | 40/ 24 V - 50/ 12 V |
| Amperi pornire (A) | 300 |
| Culoare | Galben/Negru |
| Functii | Maner transport |
| Tip produs | Redresor |
| Caracteristici tehnice | |
| Putere | 1200 W |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 18 Kg |
| Inaltime | 56 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 34 cm |