Robot pornire Proweld DFC-650A, 60-70 A
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Proweld
- Cod produs: 4550007650A
913,00 lei
Fără TVA: 754,55 lei
Coșul este gol!
Set de livrare standard:
Kit pentru conectarea la acumulator compus din:
Specificatii tehnice:
Tehnologie Transformator
Functii Incarcare/START
Afisaj electronic Da
Tensiune de alimentare Monofazat (230V)
Curent de start 480 A
Clasa de izolatie H
Curent de incarcare 60/70 A
Putere absorbita la incarcare 2200 W
Tensiune de incarcare 12V/24V
Putere absorbita la start 12000 W
Dimensiuni 440X330X620 mm
Greutate 26 kg
| Caracteristici generale | |
| Amperi incarcare (A) | 60/ 24 V - 70/ 12 V |
| Amperi pornire (A) | 480 |
| Culoare | Galben |
| Functii | Maner transport |
| Tip produs | Redresor |
| Caracteristici tehnice | |
| Putere | 2200 W |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 26 Kg |
| Inaltime | 62 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 44 cm |