Motor Electric 1500RPM 1,5kw
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-0727
305,00 lei
Fără TVA: 252,07 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Protectie suprasarcina |
| Material | Fonta |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip produs | Motor electric |
| Caracteristici tehnice | |
| Putere | 1.5 kW |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 1400 |
| Dimensiuni | |
| Diametru ax | 19 mm |
| Diametru fulie | 29 mm |