Motor Electric 2800RPM 3kw
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-0733
427,00 lei
Fără TVA: 352,89 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Protectie suprasarcina |
| Material | Fonta |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip produs | Motor electric |
| Caracteristici tehnice | |
| Putere | 3 kW |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 2800 |
| Dimensiuni | |
| Diametru ax | 24 mm |
| Diametru fulie | 89 mm |