Pompa apa de suprafata JET-10M, 1500 W, 42 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: ego-GF-0711
330,00 lei
419,00 lei
Fără TVA: 272,73 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Pompa de apa autoamorsanta, JET100L este proiectata pentru pomparea apei curate si lichide non-corozive. Avantajele majore ale acestei pompe sunt fiab..
361,00 lei 430,00 lei
Fără TVA:298,35 lei 1.5DK-20 (1.5"*1.5") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune ..
317,24 lei
Fără TVA:262,18 lei 2DK-20 (2" *2") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune sub p..
350,29 lei
Fără TVA:289,49 lei ..
305,50 lei
Fără TVA:252,48 lei ..
330,46 lei
Fără TVA:273,11 lei ..
555,39 lei
Fără TVA:459,00 lei ..
690,91 lei
Fără TVA:571,00 lei ..
340,01 lei
Fără TVA:281,00 lei Pompa circulatie 75W 1,1/2" 52L/min 4m 110°C RD-CWP81..
170,61 lei
Fără TVA:141,00 lei Pompa de gradina RDP-WP45 are o duza de admisie larga si un dop pentru o scurgere usoara. Maner convenabil pentru transport usor. Este echipata cu un..
980,10 lei
Fără TVA:810,00 lei Pompa de apa autoamorsanta, JET10M este proiectata pentru pomparea apei inclusiv a apei cu bule de aer. Fiabile si usor de utilizat sunt recomandate pentru distributia apei, pentru ridicarea presiunii in instalatiile de apa, ca unitati de pompare in sisteme tip hidrofor de dimensiuni mici si medii, pentru irigatii etc. Montarea trebuie facuta in spatii inchise, protejate de ploaie sau lumina directa a soarelui.
Specificatii tehnice:
Adancime maxima: 9 m
Pompa semi-profesionala
Debit: 60 L/min
Diametru absorbtie 1'
Diametru refulare 1'
H max. 42 m
Putere: 1.5 KW
Tensiune: 50 Hz
Dimensiuni: 440 x 200 x 230 mm
Clasa de izolare: Dubla
Curent electric: 230 V
Greutate: 15 kg
Garantie: 24 Luni
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 36000 l/h |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 4 bar |
| Putere motor | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 15 Kg |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 42 m |