Pompa apa de suprafata Micul Fermier FHM-2", 1500 W, 22 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-0718
447,00 lei
Fără TVA: 369,42 lei
Coșul este gol!
Aceste pompe de suprafata centrifugale sunt ideale pentru irigaţii prin picurarea și aspersie, captare apa din lacuri, râuri, fântâni sau pentru diverse utilizări industriale.
Specificatii tehnice:
Adancime maxima: 9 m
Debit: 350 l / minut
Diametru absorbtie: 2 toli
Diametru refulare: 2 toli
H max. 22 m max.
Material: Fonta
Model motor: Motor electric cu inductie cu 2 poli
Temperatura max. lichid 60 C
Putere motor: 1500 W ( 9.4 amper )
Garantie: 24 Luni
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Rosu |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 21000 l/h |
| Diametru racord refulare | 2 inch |
| Presiune maxima | 3.1 bar |
| Putere motor | 1500 W |
| Temperatura maxima | 60 C |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 20 Kg |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 22 m |