Pompa de suprafata ProGARDEN GP071200, 1.61 cp, 45 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Progarden
- Cod produs: 4641071200
361,00 lei
Fără TVA: 298,35 lei
Coșul este gol!
Avantaje
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Pompa apa |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Cu flotor |
| Material | Fonta |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3480 l/h |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 4.5 bar |
| Putere motor | 1.61 cp |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima (rpm) | 2900 |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 10 Kg |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 45 m |