Pompa de suprafata ProGARDEN GP07800, 800 W, 38 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Progarden
- Cod produs: 4641007800
341,00 lei
Fără TVA: 281,82 lei
Coșul este gol!
Avantaje
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Pompa apa |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 3 bar |
| Putere motor | 1.07 cp |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 8.8 Kg |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 7 m |
| Inaltime de refulare | 38 m |