Pompa de suprafata ProGarden JET100L, 750 W, 45 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Progarden
- Cod produs: 4641001000
427,00 lei
411,00 lei
Fără TVA: 352,89 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Pompa de apa autoamorsanta, JET100L este proiectata pentru pomparea apei curate si lichide non-corozive. Avantajele majore ale acestei pompe sunt fiab..
361,00 lei 430,00 lei
Fără TVA:298,35 lei 1.5DK-20 (1.5"*1.5") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune ..
317,24 lei
Fără TVA:262,18 lei 2DK-20 (2" *2") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune sub p..
350,29 lei
Fără TVA:289,49 lei ..
305,50 lei
Fără TVA:252,48 lei ..
330,46 lei
Fără TVA:273,11 lei ..
555,39 lei
Fără TVA:459,00 lei ..
690,91 lei
Fără TVA:571,00 lei ..
340,01 lei
Fără TVA:281,00 lei Pompa circulatie 75W 1,1/2" 52L/min 4m 110°C RD-CWP81..
170,61 lei
Fără TVA:141,00 lei Pompa de gradina RDP-WP45 are o duza de admisie larga si un dop pentru o scurgere usoara. Maner convenabil pentru transport usor. Este echipata cu un..
980,10 lei
Fără TVA:810,00 lei Date tehnice
- Tensiune de alimentare: 230 V
- Putere: 0.75 kW
- Adancime maxima aspiratie: 9m
- Inaltime refulare maxima: 45 m
- Debit maxim: 50l/min
- Frecventa: 50 Hz
- Diametru racordare: 1x1 inch
- Greutate: 14 kg
- Dimensiuni: 440x200x230 mm
Set de livrare
- pompa se livreaza in cutie de carton
- manual utilizare in limba romana
- declaratie de conformitate CE
- certificat de garantie
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Pompa apa |
| Culoare | Verde |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Diametru racord aspiratie | 1 inch |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 4 bar |
| Putere motor | 750 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 14 Kg |
| Inaltime | 23 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 45 m |