stoc epuizat
Pompa de suprafata Taifu JET80, 600 W, 40 m
- Disponibilitate: stoc epuizat
- Producator: Taifu
- Cod produs: 4570000080
233,00 lei
Fără TVA: 192,56 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Pompa de apa autoamorsanta, JET100L este proiectata pentru pomparea apei curate si lichide non-corozive. Avantajele majore ale acestei pompe sunt fiab..
361,00 lei 430,00 lei
Fără TVA:298,35 lei
1.5DK-20 (1.5"*1.5") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune ..
317,24 lei
Fără TVA:262,18 lei
2DK-20 (2" *2") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune sub p..
350,29 lei
Fără TVA:289,49 lei
..
305,50 lei
Fără TVA:252,48 lei
..
330,46 lei
Fără TVA:273,11 lei
Cu un diametru al duzei de 1”, pompa atinge un debit de 80 litri pe minut cu o înălțime maximă de până la 48 de metriEste echipat cu un filtru de apă ..
555,39 lei
Fără TVA:459,00 lei
O pompă cu autoamorsare în care procesul de intrare și trecere a apei prin ejector creează un vid în partea de aspirație, ajutând astfel la umplerea ..
690,91 lei
Fără TVA:571,00 lei
Modelul de pompă de circulație RD-CWP82 este destinat utilizării în sistemele de încălzire pentru a asigura un flux constant de fluide (apă sau alt ag..
340,01 lei
Fără TVA:281,00 lei
Modelul de pompă de circulație RD-CWP81 este destinat utilizării în sistemele de încălzire pentru a asigura un flux constant de fluide (apă sau alt ag..
170,61 lei
Fără TVA:141,00 lei
Pompa de gradina RDP-WP45 are o duza de admisie larga si un dop pentru o scurgere usoara. Maner convenabil pentru transport usor. Este echipata cu un..
980,10 lei
Fără TVA:810,00 lei
Este adecvata utilizarii in gospodarii, la irigari de mici dimensiuni, pentru pomparea apei curate si ridicarea presiunii din cadrul unei instalatii sau recipient.
Temperatura maxima ambientala trebuie sa fie mai mica de 40 grade Celsius.
Pompa electrica cu autoamorsare, pompeaza apa curata chiar si cu bule de aer cu temperatura maxima a fluidului de lucru avand maxim 35 grade Celsius.
Turbina din bronz rezistenta la coroziune.
Arbore inoxidabil pentru o rezistenta si exploatare indelungata.
Set de livrare:
- pompa se livreaza in cutie de carton
- manual utilizare in limba romana
- declaratie de conformitate CE
- certificat de garantie
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare, Pompa apa |
| Culoare | Albastru |
| Material | Bronz |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 2700 l/h |
| Diametru racord aspiratie | 1 inch |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 4 bar |
| Putere motor | 600 W |
| Temperatura maxima | 35 C |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 14 Kg |
| Inaltime | 23 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 44 cm |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 40 m |