stoc epuizat
Pompa de suprafata Taifu SGJ800, 450 W, 42 m
- Disponibilitate: stoc epuizat
- Producator: Taifu
- Cod produs: 4570000800
264,00 lei
Fără TVA: 218,18 lei
* Deschidere colet la livrare
sau
Garantie produs
Produsul beneficiaza de 24 luni garantie.
Livrare rapida
Livram in toata tara prin curier rapid.
Cumpara in rate
Cu plata în rate te bucuri de orice proiect. Fie că ai un card de credit, fie că nu, produsele de pe egospodarul.ro pot fi plătite acum și în rate.
Iti mai recomandam si
Pompa de apa autoamorsanta, JET100L este proiectata pentru pomparea apei curate si lichide non-corozive. Avantajele majore ale acestei pompe sunt fiab..
361,00 lei 430,00 lei
Fără TVA:298,35 lei
1.5DK-20 (1.5"*1.5") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune ..
317,24 lei
Fără TVA:262,18 lei
2DK-20 (2" *2") pompa de suprafata ROTORPompa este conceputa pentru alimentarea cu apa industriala, presurizare in sisteme cu vase de expansiune sub p..
350,29 lei
Fără TVA:289,49 lei
..
305,50 lei
Fără TVA:252,48 lei
..
330,46 lei
Fără TVA:273,11 lei
Cu un diametru al duzei de 1”, pompa atinge un debit de 80 litri pe minut cu o înălțime maximă de până la 48 de metriEste echipat cu un filtru de apă ..
555,39 lei
Fără TVA:459,00 lei
O pompă cu autoamorsare în care procesul de intrare și trecere a apei prin ejector creează un vid în partea de aspirație, ajutând astfel la umplerea ..
690,91 lei
Fără TVA:571,00 lei
Modelul de pompă de circulație RD-CWP82 este destinat utilizării în sistemele de încălzire pentru a asigura un flux constant de fluide (apă sau alt ag..
340,01 lei
Fără TVA:281,00 lei
Modelul de pompă de circulație RD-CWP81 este destinat utilizării în sistemele de încălzire pentru a asigura un flux constant de fluide (apă sau alt ag..
170,61 lei
Fără TVA:141,00 lei
Pompa de gradina RDP-WP45 are o duza de admisie larga si un dop pentru o scurgere usoara. Maner convenabil pentru transport usor. Este echipata cu un..
980,10 lei
Fără TVA:810,00 lei
Taifu SGJ800
Electropompa este vopsita in camp electrostatic iar angrenajul foloseste rulmenti profesionali brand C&U.
Aplicatii: alimentarea cu apa potabila, irigatii, marirea presiunii in diverse instalatii, distributia apei. Proiectata sa pompeze apa curata fara substante periculoase, impuritati sau gaze dizolvate.
Protectie termica si resetare automata.
Ax si corp pompa din inox.
Temperatura fluidului de lucru maxim 35 grade Celsius.
Temperatura maxima ambientala maxim 40 grade Celsius.
Adecvata pomparii apei curate din puturi, rezervoare, adancime maxima de aspiratie 9 metri.
Poate fi folosita in regim de hidrofor daca i se ataseaza un vas tampon si presostat.
Numar maxim de porniri pe ora: 40.
Set de livrare:
- Manual utilizare
- declaratie de conformitate
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | 1 x Manual de utilizare, Pompa apa |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Diametru racord aspiratie | 1 inch |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 4 bar |
| Putere motor | 450 W |
| Temperatura maxima | 40 C |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 14 Kg |
| Inaltime | 23.5 cm |
| Latime | 20.5 cm |
| Lungime | 39.5 cm |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 42 m |