Motoferastrau (Drujba) electrica Dac 316e, 1600 W, lama 35 cm
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Ruris
- Cod produs: 316e2015
406,00 lei
Fără TVA: 335,54 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Drujba |
| Culoare | Alb/Portocaliu |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip pornire | Electric |
| Caracteristici tehnice | |
| Lungime lama | 35 cm |
| Putere | 1.6 kW |
| Putere motor | 1600 W |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 4.4 Kg |
| Performante | |
| Pasul lantului | 0.375" |