Motoferastrau (Drujba) electrica Dac 322E,2200 W, lama 40 cm
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Ruris
- Cod produs: 322e2015
457,00 lei
Fără TVA: 377,69 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Motoferastrau |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip pornire | Electric |
| Caracteristici tehnice | |
| Capacitate rezervor | 0.25 l |
| Lungime lama | 40 cm |
| Nivel zgomot | 107 dB |
| Putere | 2.2 kW |
| Putere motor | 2200 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Performante | |
| Lungime de taiere | 70 cm |
| Pasul lantului | 0.375" |