Motoferastrau (Drujba) Ruris 242, 2.3 cp, lama 40 cm
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Ruris
- Cod produs: 242112017
752,00 lei
Fără TVA: 621,49 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Motoferastrau |
| Culoare | Alb/Portocaliu |
| Material | Metal |
| Tip alimentare | Benzina |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip pornire | Manual |
| Caracteristici tehnice | |
| Capacitate cilindrica | 40.2 cm³ |
| Capacitate rezervor | 550 ml |
| Lungime lama | 40 cm |
| Putere | 1.6 kW |
| Putere motor | 2.3 cp |
| Tip motor | Termic |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 6.25 Kg |
| Performante | |
| Lungime de taiere | 40 cm |