Motoferastrau (Drujba) Ruris 367, 3 cp, lama 40 cm
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Ruris
- Cod produs: 36720171
833,00 lei
Fără TVA: 688,43 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Continut pachet | Motoferastrau |
| Culoare | Alb/Portocaliu |
| Tip alimentare | Benzina |
| Tip lucrare | Profesional |
| Tip pornire | Manual |
| Caracteristici tehnice | |
| Capacitate cilindrica | 45 cm³ |
| Capacitate rezervor | 550 ml |
| Lungime lama | 40 cm |
| Putere | 1.6 kW |
| Putere motor | 3 cp |
| Tip motor | 2 timpi |
| Dimensiuni | |
| Greutate | 6.3 Kg |
| Performante | |
| Lungime de taiere | 40 cm |
| Pasul lantului | 0.325" |