Pompa de suprafata - apa curata - autoamorsanta - 750W, 51 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Blade
- Cod produs: TWP37506
443,00 lei
Fără TVA: 366,12 lei
Coșul este gol!
Specificatii tehnice:
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip curent | Monofazat |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Utilizat pentru | Apa curata |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 3300 l/h |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 5 bar |
| Putere motor | 750 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Dimensiuni | |
| Lungime cablu | 15 m |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 9 m |
| Inaltime de refulare | 51 m |