Pompa submersibila de apa murdara PU205, 2750 W, 20 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-1128
370,00 lei
Fără TVA: 305,79 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Albastru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa submersibila |
| Utilizat pentru | Apa menajera |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 25000 l/h |
| Diametru racord refulare | 2 inch |
| Presiune maxima | 2 bar |
| Putere motor | 2750 W |
| Tip motor | Electric |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 7 m |
| Inaltime de refulare | 20 m |