Pompa submersibila plastic pentru apa murdara 750W, 8 m
- Disponibilitate: In stoc
- Producator: Micul Fermier
- Cod produs: GF-0723
255,00 lei
Fără TVA: 210,74 lei
Coșul este gol!
| Caracteristici generale | |
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip alimentare | Electric |
| Tip pornire | Electric |
| Tip produs | Pompa submersibila |
| Utilizat pentru | Apa menajera |
| Caracteristici tehnice | |
| Debit maxim | 13000 l/h |
| Diametru racord refulare | 1 inch |
| Presiune maxima | 0.8 bar |
| Putere motor | 750 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip motor | Electric |
| Performante | |
| Adancime de absorbtie | 7 m |
| Inaltime de refulare | 8 m |